ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

מה ההבדל בשיטות ניקיון מפעל לעומת משרד

מה ההבדל בשיטות ניקיון מפעל לעומת משרד

כאשר מזמינים חברת ניקיון לניקוי בתים, מוסדות ומשרדים, רוב המוצרים בהם יעשה שימוש יהיו זהים. בין אם מדובר בחומרי ניקוי מסוג מסוים או היבטים נוספים, הסיבה היא שמדובר בסביבות דומות, בה מקור הלכלוך העיקרי הוא האנשים במרחב, אוכל ומשקאות ואבק. במפעלי יצור הלכלוך נגרם במהלך תהליכי הייצור ורוב המפעלים בנויים מחומרים עמידים אשר מתאימים במיוחד לציוד והמכונות לייצור. השוני נראה כמובן מאליו, אך יהיה שגוי להניח שהשוני בשיטות הניקיון יפגע בתוצאה.

ניקיון במפעלים

ניקיון במפעלים תלוי בדרישות משרד הבריאות ובחוקי המפעל עצמו. מפעלי תרופות ומזון דורשים ניקיון יסודי וחיטוי משטחים, מכונות וציוד. ניקוי במפעלים מהסוג הזה דורש זמן ודיוק ונעשה לעיתים קרובות יותר ממפעלים אשר מייצרים חומרים, רהיטים או מוצרים אחרים. במפעלים אשר מייצרים מוצרים למכירה בעסקים וחנויות, יעשה ניקיון כולל בהתאם לבקשת הלקוח. המכונות ינוקו לרוב ידנית, לניקוי המשטחים לעיתים יהיה שימוש בניקוי בלחץ מים. מימדי המפעלים דורשים ניקוי מהיר אשר יכול להיפטר מכתמים ולכלוך עיקש. שיטות הניקיון ישתנו ממפעל למפעל, אך בדרך כלל מדובר בצוות אשר מטפל באזור הייצור ובאזורי העובדים. הניקיון נעשה החל מחלקי גדולים אשר יש לזרוק, פינוי אשפה, ניקוי אבק ושטיפה.

ניקיון משרדים

ברוב המקרים ניקיון משרדים לא ידרוש ניקוי בלחץ מים, או צוות גדול במיוחד. רוב הפעמים בהם נדרש ניקיון משרדים, הוא מתבצע לאורך כמה שעות (בין אם במהלך הצהריים או ניקיון אחר סיום יום העבודה) ומטפל באזורים משותפים וחדרי משרדים. ניקוי יסודי יבוצע פעם או פעמיים בשנה, ולעסקים המקפידים על ניקיון יבוצע פעם בחודש, ויכול לכלול יותר גורמים משותפים עם ניקיון מפעלים. אין צורך לדאגה מבחירת שיטות שונות לניקוי סוגים שונים של מבנים ואירגונים, להפך ככל שהניקיון יהיה מותאם יותר ללקוח, כך התוצאה תהיה טובה יותר.

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739