ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

כל כמה זמן יש לבצע ניקיון יסודי במשרד?

ניקיון משרדים יסודי

ניקוי במשרד, בעיקר כאשר מדובר בחברות גדולות, מתבצע ברמה היומיומית. כאשר למשרד באים עובדים, לקוחות, אנשי מכירות, אין מנוס מליכלוך ואבק. לרוב חברות הניקיון עובדות אחר הצהריים או בערב כדי לשמור על סביבת עבודה נקייה, בעיקר במרחבים כמו חדרי אוכל, חדרי ישיבות ושירותים. אך למרות הניקיון היומיומי של האזורים הללו וניקיון שבועי בין עמדות העבודה וחדרי ההנהלה, יש לבצע גם ניקיון יסודי.

מה ההבדל בין ניקיון שגרתי לניקיון יסודי?

ניקיון שגרתי מתבצע באופן קבוע, מספר פעמים בשבוע במקומות בהם משתמשים בתדירות גבוהה. הניקיון השגרתי בדרך כלל לא מתעמק בפרטים הקטנים ובעיקר עוסק בניראות ולא בחיטוי. ניקיון יסודי לעומת זאת נעשה בהתייחסות לניראות, לחיטוי ולסדר ברמה מדויקת. הבדל נוסף הוא הזמן והמשאבים.

ניקיון שגרתי נעשה לעיתים תוך כדי העבודה או בשעות אשר סוכמו מראש, כדי להגיע לתוצאות במהירות ומבלי להפריע למהלך העבודה. אין צורך במשאבים מעבר לאביזרים הרגילים לניקוי, חומרי שטיפה ושאיבת אבק וסידור ואירגון במידה ויש בלגן בשטח המשרדי. ניקוי יסודי יכול לקחת יום שלם או אף יותר, לכן מומלץ לבצע אותו בימי חג או בשלבים. ניקוי יסודי צריך להיבצע ללא הפרעה כדי לא לפגוע במדדי החיטוי ולא להפריע למהלך הניקיון.

אז כמה פעמים צריך לבצע ניקוי יסודי?

אנחנו ממליצים לפחות פעמיים בשנה. משרדים קטנים יכולים גם להסתפק בניקיון יסודי פעם בשנה לפני פסח, במידה והם נעזרים בשירותי ניקיון שגרתי באופן קבוע לאחר מכן. אך אנו לא ממליצים על שיטה זאת ממספר סיבות.

ניקיון פעם בשנה לא ימנע הצטברות של אבק במקומות אשר נמנעים לנקות בניקיון יומיומי או שבועי, סיבה נוספת היא חיטוי פעם בשנה לא באמת יכול לשמור על בריאות העובדים או הלקוחות, בעיקר לבעלי אלרגיות. לכן גם משרדים קטנים ידאגו לניקיון יסודי לפחות פעמיים בשנה.

מתי מומלץ לבצע ניקיון יסודי במהלך השנה?

התשובה לשאלה הזאת קלה ובוודאי כבר עלתה לדעתכם. במהלך חגי תשרי ולפני פסח. מרווח הזמן המפריד בין שתי תקופות החגים נוח, ובמהלך החגים העובדים אינם נמצאים במשרד ולכן לא מפריעים למהלך הניקיון או פוגעים בתוצאה הסופית. סיבה נוספת לבחירה בתקופות הללו הן סיום עונת הגשמים (אחר פסח הגשמים נדירים) וסיום הקיץ (הקיץ בישראל ידוע בהצטברות אבק וחול בכל מקום).

מהי ההמלצה לחברות גדולות ולחולי ניקיון?

במידה ומדובר בחברה גדולה אשר רוצה לשמור על סטנדרט גבוה ולא מתפשרים על משאבים לצורך השגת המטרה, אנו אף נמליץ כל רבעון לדאוג לכך שכל פינה במשרד תהיה נקייה. כמובן הסטנדרט הזה לא מתאים לכל חברה, אך בהחלט עוזר לשמור על בריאות העובדים, ניראות המשרד וחווית עבודה מדהימה.

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739