ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

איך מנקים שטיח? המדריך המלא

ניקיון של השטיח דורש הקפדה על מספר כללי מפתח. כמו כן, יש צורך להתייעץ עם חברת ניקיון מקצועית!

מוציאים אותו החוצה ומורחים חומרי ניקיון ייעודיים

הכי חשוב להוציא את השטיח החוצה כדי לאפשר לו להתאוורר. אחרי שהשטיח בחוץ, ניתן למרוח עליו חומרי ניקיון ייעודיים. אם לא יודעים איך לבחור חומרים כאלה או באיזה מהם להשתמש, אפשר להתייעץ עם נציגי חברת ניקיון משרדים. 

משפשפים את השטיח

הדרך לנקות שטיח היא לבדוק את האפקטיביות של החומרים השונים באזורים נסתרים. הכי קל לעשות את זה עם החלק האחורי של השטח, בעוד אפשרות אחרת תהיה למרוח את אותם חומרים בפינות. אחרי שפשוף קל של השטיח עם חומרי הניקיון, צריך לטאטא אותו היטב כדי להפריד ממנו את הלכלוך. לבסוף, תולים את השטיח במקום שחשוף לשמש.

שאיבה של השטיח

ייבוש מלא של השטיח מעביר לשלב הבא. בשלב הזה שואבים היטב את השטיח, על מנת להוציא ממנו את כל הלכלוך והאבק שעדיין נותרו בחלק החיצוני. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מטרת השאיבה היא לאו דווקא להגיע אל עומק השטיח – כי בשביל זה משתמשים בחומרי הניקיון הייעודיים. אז כאשר שואבים את השטיח, צריך עדיין לנהוג בעדינות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לבד ולסיבים.

שטיחים מקיר לקיר

הדרך לנקות כל סוג של שטיח תלויה בגודל, בחומרי הגלם שבהם השתמשו על מנת לייצר אותו ובסוג הכתמים. ספציפית עם שטיחים מקיר לקיר במקומות עבודה למשל, הפתרון יכול להיות כאמור התייעצות עם חברת ניקיון משרדים בחיפה או בעיר קרובה אחרת. אבל אם רוצים לעשות את זה לבד, צריך להשתמש במטאטא כביש או במטאטא בעל סיבים חזקים. אחרי שמברישים את השטיח בצורה שיטתית, אוספים עם יעה את הלכלוך וחוזרים על הפעולה במשך 4-5 פעמים.

ריח טוב לשטיח

היתרון של ניקיון שטיחים יסודי הוא שניתן לנצל את ההזדמנות על מנת להוסיף לו ריח נעים. חומר ניקוי ייעודי עם מבשם יעזור לעשות את זה בקלות, כאשר מבחינה פרקטית הפעולה מבוססת רק על מריחה של המבשם עם מטלית לכל אורך ורוחב השטיח. 

ניקיון של כתמים מהשטיח

המדריך הכללי מתייחס לניקיון של שטיחים כחלק מהתחזוקה השוטפת שלהם. אבל אם רוצים להתמודד עם כתמים ספציפיים, צריך לפעול בשיטה מעט שונה. כאן, הכי חשוב לנקות מהר את הכתם ולא לתת לו להיספג. כדי לעשות את זה, אפשר להשתמש בסודה לשתייה, בחומץ או כאמור בחומרי ניקיון ייעודיים אחרים שנמכרים בחנויות "עשה זאת בעצמך" ברחבי הארץ ומתאימים לכל סוגי השטיחים.

 

מחפשים חברת ניקיון למשרד? השאירו לג'יני את העבודה המלוכלכת! 🙂

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739