ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

6 טעויות נפוצות בניקיון המשרד

המשרד צריך להיות נקי כדי שלעובדים יהיה נעים יותר להגיע אליו, על מנת שהלקוחות ירגישו בבית וגם כדי להרוויח עלייה בתפוקה ובהכנסות. עם זאת, למרבה הצער קיימות טעויות נפוצות שחוזרות על עצמן – אבל אנחנו פה כדי להצביע עליהן ולמנוע אותן מראש

חברת ניקיון משרדים יכולה להציע יתרונות רבים לבעלי משרדים. הבעיה היא שלא תמיד השירות של ניקיון משרד נתפס כחיוני, מה שגורם ללקוחות הפוטנציאליים לעשות טעויות. הנה למשל 6 טעויות נפוצות בניקיון המשרד ומה שאפשר לעשות כדי למנוע מהן לחזור בעתיד:

6 טעויות נפוצות בניקיון המשרד

הזנחת משטחים שנוגעים בהם לעיתים קרובות

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בניקיון משרדים היא אי ניקוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים קרובות. משטחים אלה כוללים ידיות דלתות, מתגי תאורה, מקלדות וטלפונים משרדיים (אם עוד יש כאלה). אם לא מנקים משטחים אלה באופן קבוע, הם עלולים להפוך למקומות רבייה לחיידקים ובקטריות, מה שיוביל לסביבת עבודה לא בריאה. לכן, חשוב לזכור לחטא משטחים אלו מדי יום כדי לסייע במניעת התפשטות המחלות.

לא מנקים רצפות כמו שצריך

טעות נוספת שנעשית לא פעם בניקיון משרדים היא אי ניקוי נכון של רצפות. אמנם ניקוי וטאטוא עשויים להיראות כאילו הם מספיקים, אך חשוב להשתמש בפתרונות ובטכניקות הניקוי הנכונות כדי לקבל רצפות נקיות באמת. לדוגמה, שימוש בכמות גדולה מדי של מים עלול לגרום נזק לריצוף, ושימוש בתמיסת ניקוי שגויה עלול להותיר אחריו סרט או שאריות שעלולות להפוך את הרצפות לחלקלקות ולא בטוחות.

ויתור על השירותים

מצד אחד, ברור למה צריך לנקות את השירותים. חדרי שירותים הם לרוב האזורים המלוכלכים ביותר במשרד, לכן חשוב להקדיש להם תשומת לב מיוחדת במהלך הניקיון. מצד שני, לא תמיד נעים לשהות בהם: ביקור בשירותים עלול להוביל לריחות לא נעימים, לתנאים לא סניטריים ולעובדים לא מרוצים. עם זאת, עדיין צריך לנקות ולחטא את חדרי השירותים לפחות פעם ביום, ולעתים קרובות יותר במידת הצורך.

הזנחת חדר ההפסקה

חדר ההפסקות הוא אזור נוסף שלעתים קרובות מתעלמים ממנו במהלך ניקיון משרדים. זה המקום שבו עובדים מתאספים לאכול, לשתות ולהתרועע, מה שהופך אותו לאזור עם תנועה רבה שעלול להפוך במהירות מלוכלך ולא תברואתי. הזנחת חדר ההפסקה עלולה להוביל להתפשטות חיידקים, ריחות לא נעימים ותחושת חוסר ניקיון כללית. חשוב לנקות ולחטא את כל המשטחים בחדר ההפסקה באופן קבוע כדי לשמור על מרחב נקי ומסביר פנים.

לא מנקים תעלות אוורור

בעוד שצינורות ותעלות עשויים שלא להיראות לעין, הם ממלאים תפקיד חשוב בשמירה על סביבת עבודה בריאה. עם הזמן, תעלות עלולות לצבור אבק, לכלוך ופסולת אחרת שיכולה להשפיע לרעה על איכות האוויר הפנימית. הזנחה בניקוי עלולה להוביל לבעיות נשימה ולבעיות בריאותיות אחרות עבור העובדים, אז חשוב לנקות שם באופן קבוע – כולל ניקוי פילטרים.

מוצרי ניקוי שגויים

שימוש במוצרי ניקוי לא נכונים עלול להיות טעות יקרה. מוצרים מסוימים עלולים להזיק למשטחים, בעוד שאחרים עשויים שלא לנקות או לחטא ביעילות. חשוב להשתמש במוצרי הניקוי הנכונים לכל משטח ולעקוב בקפידה אחר ההוראות כדי למנוע נזק למשטחים או השארת שאריות. שימוש במוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה ולא רעילים הוא גם רעיון טוב כדי להגן על בריאות העובדים והסביבה.

לא להקל ראש!

ניקיון משרדים הוא משימה חשובה שאין להקל בה ראש. על ידי הימנעות מטעויות נפוצות ותשומת לב לפרטים, ניקיון משרדים יכול לסייע ביצירת סביבת עבודה בריאה ופרודוקטיבית.

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739