ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

6 המקומות הכי מלוכלכים במשרד שלכם

המקומות הכי מלוכלכים במשרד ג'יני

חשוב להכיר את המקומות שצוברים הכי הרבה לכלוך לניקיון אפקטיבי ותחזוקה נכונה של סביבת העבודה והמשרד. עם זאת, לא כל בעלי המשרדים או העובדים מודעים לכך שקיימים הבדלים בין האזורים השונים. לכן, הפתרון הוא לדעת מראש איפה יש יותר סיכון לצבירת לכלוך – כדי להתמקד במקומות האלה אם מנסים לנקות את המשרד לבד או במיוחד כאשר מזמינים בעלי מקצוע:

1. השירותים

תאי שירותים ולעיתים גם רחצה צוברים לכלוך אם לא מנקים אותם בצורה יסודית. במשרדים ובתי עסק, הניקיון של השירותים חשוב כי הם משמשים גם את האורחים והלקוחות. בנוסף, צריך להקפיד על חומרי ניקיון זמינים ונגישים כדי שהעובדים עצמם ינקו אחריהם.

2.המטבחון

דרישה לניקיון של המטבח בדרך כלל עומדת בראש סדר העדיפויות של מי שמזמינים חברת ניקיון בחיפה או בערים אחרות. כאן, הדגש הוא על ניקיון של המטבח על מנת שיהיה נעים יותר להגיע אליו, להשתמש בו ולאכול בתוכו.

3. שולחן המחשב

כאשר בוחנים את כמות הלכלוך שיש לה נטייה להצטבר סביב ומתחת לשולחן המחשב. ספציפית, מדובר על לכלוך שנובע מפירורים, שאריות מזון או נוזלים על המקלדת של המחשב וליד האזור שבו אתם מבלים את רוב שעות היום.

4. פינת המתנה

פינת המתנה עבור אורחים ולקוחות עלולה לצבור לכלוך דווקא בגלל שהעובדים ואתם לא ממש משתמשים בה. לשם השוואה, האזור שבו אתם נמצאים לאורך רוב שעות היום עוד יכול לשמור על הניקיון – בעוד פינת ההמתנה היא בדרך כלל מחוץ למשרד, בלובי או בכניסה. מנגד, ניקיון של פינת ההמתנה חשוב כי הוא משפיע על האופי והאווירה כולה.

5. פינת עישון

אי אפשר לדבר על המקומות הכי מלוכלכים במשרד שלכם בלי להזכיר את פינת העישון, אין ספק לגבי זה שפינת העישון מועדת לפורענות. כדי לפתור את הבעיה, צריך להטיל על העובדים אחריות ולהראות להם דוגמא אישית בכל הנוגע לניקיון של האזור אחרי שמסיימים להשתמש בו.

6. חניה

שומרים חניה ללקוחות? מאוד חשוב לדאוג שהיא תהיה נקייה. בעידן של היום אין לכם הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשוני חיובי גם על העובדים וגם על הלקוחות, אך הכל מתחיל בחנייה. מצד שני, דווקא החניה היא המקום שבו הרבה מאוד אנשים מרשים לעצמם לא לשמור על הניקיון ולהשליך לכלוך. אז מבחינתכם, זה אזור שדורש השקעה של זמן, משאבים ותשומת לב.

המשרד שלכם בחיפה, עכו והקריות? תשאירו את העבודה המלוכלכת לנו

אנו מספקים שירותי ניקיון למשרדים וחנויות בכל אזור חיפה, עכו והקריות ונשמח לתאם עבורך הצעת מחיר משתלמת. הזמינו חברת ניקיון שתאפשר לכם לשפר את הביצועים בעבודה ובאופן כללי להרגיש טוב יותר במשרד. כמו כן, אנו נספק לך גם שירותי ניקיון וגם שירותי אחזקה עבור המבנה או העסק 🙂

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739