ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

מחירון ניקיון משרדים

משרד נקי הוא משרד שכיף לעבוד בו, המחיר של שירותי ניקיון למשרד נקבע בין היתר לפי:

  • דרישות הלקוח
  • גודל השטח
  • הזמינות של החברה המבצעת.

המחיר הוא לא הדבר היחיד שקובע, חשוב יותר שהניקיון יהיה מקצועי מאשר שהוא יהיה זול, זאת על מנת לוודא מראש שמדובר על חברה מקצועית ואמינה. זה תקף גם בהשוואת מחירים של חברת ניקיון משרדים בחיפה ובערים גדולות אחרות – וגם בהשוואת מחירי ניקיון בערים קטנות.

כיצד נקבע המחיר לניקיון משרד?

המחיר של ניקיון המשרד אינו קבוע אלא דינאמי. מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר והופכים אותו לגמיש יחסית:
א. הדרישות של הלקוחות – יש סוגים שונים של שירותי ניקיון והדרישות של הלקוח קובעות איזה מהם יבוצעו במשרד. בין היתר, לקוחות יכולים לבחור בשירות ניקיון בסיסי בלבד, בשירות ניקיון שכולל שאיבת שטיחים מקיר לקיר או אפילו בשירותי ניקיון עם פוליש והברקת מרצפות. אז אם רוצים להשוות בין מחירון ניקיון משרדים, צריך לוודא התאמה בין סוג השירות המבוקש לבין העלות הרלוונטית.

ב. גודל המשרד והשטח – חברת ניקיון משרדים קובעת את המחיר שאותו היא גובה לפי הגודל של השטח. בהקשר הזה גם אין הבדל בין ניקיון של בתים פרטיים לבין ניקיון של משרדים, כי גודל השטח הוא לא נתון שחברת ניקיון יכולה להתעלם ממנו. ככל שהשטח גדול יותר – כך המחיר של הניקיון יעלה. מבחינה פרקטית, זה אומר שצריך להשוות בין המחיר של שירותי ניקיון למ"ר.

ג. הזמינות של החברה המבצעת – שירותי ניקיון משרדים שונים משירותי ניקיון בבתים ובדירות כי הזמינות המבוקשת היא אחרת לגמרי. ברוב המשרדים או בתי העסק, אי אפשר לתאם שירותי ניקיון תוך כדי השעות של קבלת הקהל. לעומת זאת, בבתים ובדירות יש גמישות רבה בשאלה מתי החברה תתחיל לנקות ומתי היא תסיים. בכל מקרה, הזמנת חברת ניקיון לשעות מסוימות או מעכשיו לעכשיו ובצורה דחופה תהיה כרוכה בתוספת תשלום.

מחירון ניקיון משרדים - ג'יני חברת ניקיון

או
התקשרו עכשיו

או
התקשרו עכשיו

למה חשוב לבצע סקר שוק ולהשוות בין חברות?

חשוב לעשות בדיקה מול כמה חברות ולהשוות את המחיר המקובל בתחום לשירות שאותו הן מציעות. אם המחיר גבוה מדי ביחס למחירון, זה כנראה אומר שחברת ניקיון מסוימת מנסה לנצל את חוסר הידע שלנו כלקוחות. אבל גם אם המחיר נמוך מדי, זה חייב להדליק נורה אדומה – כמו למשל לגבי סוג חומרי הניקיון שבהם היא משתמשת.

איך בוחרים חברת ניקיון?

  • השוואה בין שירותים שונים לפי המחירים המקובלים בתחום.
  • המלצות שיש עליה מצד לקוחות.
  • כדאי לתת עדיפות לחברה מקומית שמכירה את האזור ואת הכתובות. אם למשל מחפשים שירות של חברת ניקיון משרדים בחיפה או בצפון, מרוויחים את היכולת שלה להגיע בתוך זמן קצר אל המשרד ולעשות עבודה טובה בלי לגרום חריגה מהתקציב.

למה יש הבדל בין מחירים של חברת ניקיון משרדים?

חברת ניקיון משרדים קובעת את המחיר על פי פרמטרים אובייקטיביים. כתוצאה מכך, יש הבדלים בין מחירים של שירותי ניקיון שונים. מעבר לכך, ייתכן מצב ובו חברת ניקיון בחיפה תציע מחיר מסוים לתושבי האזור – אבל מחיר אחר ללקוחות במקומות רחוקים יותר. לכן, הפתרון הוא לבדוק מה משפיע על המחיר ולא רק לברר לגבי השורה התחתונה.

מה כולל הניקיון בדרך כלל?

ניקיון משרדים כולל: שאיבת שטיחים, סדר בשולחן העבודה שלכם, ניקיון מדרגות, במטבחון ובשירותים וכמובן שטיפה כוללת. במקרים מיוחדים, אפשר לתאם שירותי ניקיון שכוללים בתוכם שטיפת כלים, הברקת מרצפות וניקוי של הלובי והכניסה.

למה לבחור בשירות הניקיון של ג'יני?

  • בעלת רישיון קבלן שירות ממשרד העבודה
  • צוות עובדים קבועים וחרוץ בזמינות מיידית (דוברי עברית)
  • מחיר הגון לכל כיס
  • מעל 20 שנות וותק וניסיון

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739