ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

איך לשמור על ניקיון המשרד?

המשרד שלכם הוא המקום שבו אתם נמצאים מרבית היום, לכן חשוב לשמור עליו נקי ומתוחזק. דוגמא אישית של המנהלים, הקצאת חומרי ניקיון קרובים יכולים כולם לעזור לשמור על סביבת עבודה נקייה גם במשרדים גדולים וגם במשרדים קטנים. בנוסף, כדאי מידי פעם להתייעץ עם חברת ניקיון מקצועית ולשמוע עוד כמה טיפים.

בעלי משרדים חייבים לדאוג לסביבה כמה שיותר נקייה. כאשר סביבת העבודה נקייה, התפוקה של העובדים עולה וכך גם המוטיבציה שלהם. ברמה היום יומית, משרד נקי הוא מקום שנעים יותר להיכנס אליו, שאפשר לשהות בו זמן רב בלי לחוש מחנק ושניתן גם להזמין אליו לקוחות, ספקים או שותפים עסקיים. בעידן של היום, לבעלי עסקים אין הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני חיובי ולכן המשרד שלהם חייב להיות כמה שיותר נקי.

מה אפשר לעשות על מנת לשמור על משרד נקי?
מצד אחד, בעלי משרדים בוודאי מבינים את החשיבות של התייעצות עם חברת ניקיון ושל הזמנת השירותים שלה. בנוסף, כיום ניתן ליצור קשר בהתראה קצרה עם חברת ניקיון משרדים ולחסוך זמני המתנה מייגעים. מצד שני, אפילו ביקור יומי של חברת ניקיון משרדים או בכל עיר אחרת עלול שלא להספיק.

כך הופכים את הניקיון לחלק מהמשרד

הסוד הוא לשלב בין ביקורים תקופתיים של חברת ניקיון לבין הטלת האחריות על עובדי המשרד. בפועל, יש כמה דרכים לעשות את זה:
א. דוגמא אישית מצד המנהלים – הדרך היחידה לשמור על ניקיון המשרד לאורך זמן היא להגיע למצב שבו המנהלים מתגייסים לטובת המשימה. בשביל שהמשרד יהיה נקי בלי קשר לשאלה מתי היו שם עובדי ניקיון, המנהלים חייבים להראות דוגמא אישית. בין היתר, דוגמא אישית מגייסת את שאר העובדים לטובת המטלה, היא מראה להם שאין הבדל בין בעלי התפקידים והיא עוזרת להתמודד גם עם משימות ניקיון קשות יחסית.

ב. הקצאת חומרי ניקיון קרובים – הטעות הנפוצה של בעלי משרדים היא לדרוש מהעובדים שלהם לשמור על סביבת עבודה נקייה, אבל בלי לתת להם כלים פרקטיים לעשות את זה. במקרים של ניקיון משרדים, הדברים הקטנים עושים הבדל גדול. אז אם רוצים לשמור על ניקיון המשרד, זה קריטי שיהיו כל הזמן חומרי ניקיון זמינים בשירותים, במטבחון, בחדרי הישיבות או בכל מקום אחר שבו יש תנועה של עובדים, לקוחות וספקים.

ג. תגמול על עמידה ביעדי היגיינה וניקיון – המון בעלי משרדים ועסקים מבינים כיום את היתרונות של שיטת התגמול והחיזוק החיובי. במקום להעניש למשל מחלקות שנמצאות באזור לא מספיק נקי, ניתן לייצר מנגנון של תגמול על עמידה ביעדי היגיינה וניקיון. תחרות שבועית, פרסים על ניקיון ואירועים שבהם מצהירים על המחלקה הכי נקייה רק יגדילו את המוטיבציה של העובדים ואף יהפכו את הניקיון לחלק בלתי נפרד מהאופי של המקום.

מחפשים חברת ניקיון מקצועית?

לא משנה כמה משאבים מגייסים לטובת המשימה של ניקיון משרדים, תמיד צריך שיהיה גיבוי מקצועי. בפועל, את הגיבוי הזה אפשר יהיה להשיג רק אם יוצרים קשר עם חברת ניקיון מקצועית שגם נמצאת קרוב ברמה הגיאוגרפית.

  • ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה, הקריות והסביבה מעל 20 שנה.
  • ברישיון קבלן מטעם משרד הכלכלה
  • צוות עובדים מקצועי וקבוע
  • מחירים נוחים לכל כיס

אולי יעניין אותך גם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739