ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

שירותי ניקיון למפעלים

מחפשים ניקיון איכותי ואמין למפעל?
✔️ אנחנו בג'יני מתמחים בניקוי של מפעלים ומשרדים, על בסיס יומי, שבועי או חודשי.
✔️ מחיר מעולה ושווה לכל נפש.
ג'יני תהיה גאה לספק גם לך שירות ברמה הגבוהה ביותר וכרגיל, גם חיוך ושירותיות שלא פגשתם בשום חברת ניקיון אחרת!

מה כולל שירות הניקוי למפעלים?

חברות שונות בתחום יתמחו בעבודה מול גופים עסקיים לניקיון של משרדים, מפעלים, חנויות וכולי. אחרות יתמחו בבתים פרטיים או דירות, באופן קבוע ושבועי. חנויות שונות, מפעלים ומשרדים דורשים ניקיון בסוג אחר לחלוטין מדירות, טכניקות עבודה שונות, חומרים שונים ועובדים שונים לחלוטין. כך שזה נוגע כל מה שקשור בניקיון מפעלים, צריך כמובן לחבור חברה שמתמחה בתחום.

ייחודיות השירות שלנו

מפעלים שונים מייצרים בעזרת חומרים שונים ולכן חברה שאיננה מתמחה בתחום של מפעלים לא תהיה מספיקה עבור הניקיון של אותם המקומות. מעבר לחומרי ניקוי מיוחדים, יש צורך להתאים גם את שעות העבודה שלא יתנגשו עם שעות הפעילות של המפעל ויפריעו לעבודה השותפת שלו. זאת הסיבה שחשוב לבחור בחברה שמתאימה ומנוסה בעבודה במפעלים. חברות המעניקות שירות לבתים פשוט לא יוכלו להגיע לאותן התוצאות.
ניקיון מפעלים ניקיון משרדים

ניקיון מפעלי מזון

כשזה מגיע למפעלי מזון, הדרישות מחמירות פי כמה וכמה. מדוברת במקומות שצריכים לעמוד בביקורות שונות ולכן הוא מותאם ומוקפד. לא כל חברת ניקיון למפעלים יכולה לעבוד תחת ביקורת של משרד הבריאות ולכן כדי לעבוד עם חברות שכבר מכירות את הנהלים ויודעות איך לעמוד מול הביקורת הזאת. פסי הייצור צריכים להיות מצוחצחים ולעמוד בכל התקנות הנדרשות מהם וחברה מתאימה תוכל להבטיח שהמקום יעבור את הבדיקה של משרד הבריאות ללא חששות. כשמדובר במפעלי מזון אין מקום לטעויות וחייבים לשכור חברה שיודעת איך להתמודד עם ניקיון מפעלים בתחום. רק חברה מנוסה בתחום תוכל להבטיח ראש שקט.

ניקיון מפעלים – עבודה למקצוענים

מלבד התמחויות של החברות השונות בתחום, גם העובדים עצמם שמגיעים לבצע את העבודה צריכים להיות כאלו שיודעים איך זה עובד במפעלים. ניקיון של מפעל זה לא דבר פשוט ורק עודים מנוסים וותיקים יוכלו להתמודד כראוי עם המשימה. מומלץ לוודא מול החברה ששוכרים האם העובדים שמגיעים לנקות את המקום התעסקו בעבר בעבודות ניקיון למפעלים, רצוי אפילו עם התמחות מסוימת שמתאימה למפעל.

ניקיון מפעלים בצפון

ישנם הרבה מפעלים בצפון ובאזור החיפה והקריות. שמירה על סביבת עבודה נקייה במפעל שומרת על בריאות ובטיחות העובדים וגם על איכות העבודה והתוצאות. כאשר מדובר במפעלי ענק בעלי מפעלים מרגישים לא בנוח להעסיק חברות ניקיון בגלל המימדים, אך אין בכך בעיה ולהפך – יש צורך לנקות ולטפל בכל המקום כדי לשמור על רמות ניקיון תקינות.

ג'יני – חברת ניקיון למפעלים

ג'יני – חברת ניקיון בחיפה מציעים את כל הפתרונות המותאמים ניקיון המפעל! מלבד ניקוי משרדים וחנויות, חד פעמי או קבוע, על פי דרישות המעסיק, ג'יני מתמחה בעבודה עם לקוחות עסקיים ומתגאים להיות חברת ניקיון למפעלים. העובדים הוותיקים שלנו מכירים את העבודה במפעלים שונים, מנוסים בה ויודעים את הטכניקות הנדרשות עבורה. נשמח לתת שירות איכותי, אמין ואדיב וכמובן, במחיר מעולה, נסו אותנו!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739