ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

ניקיון חדרי מדרגות

כמה פעמים חשבתם שהנה סוף כל סוף מצאתם את המנקה המקצועי/ת ביותר עבור חדר המדרגות של בניין המגורים שלכם וגיליתם בתוך זמן קצר כי העבודה אינה מתבצעת כראוי, אם בכלל המנקה טרח/ה להגיע? הגיע הזמן כי תשימו לזה סוף ותהיו בטוחים בבחירה שלכם. כיצד? צרו קשר עם חברת ג'ני – אחת החברות הוותיקות, המקצועיות והאמינות ביותר בענף ניקיון הבתים והמשרדים בצפון!

ניקיון חדרי מדרגות בניינים משרדים

ניקיון חדרי מדרגות – יתרונות הבחירה בחברת ג'ני

הבחירה בחברת ג'ני עבור ניקוי חדר המדרגות של הבניין שלכם תספק לכם יתרונות מרובים. בראש ובראשונה, ראש שקט באשר למקצועיות עבודת הניקיון שתקבלו. חברת ג'ני הינה חברת ניקיון בחיפה שפועלת כבר 20 שנה באזור חיפה ומחזיקה ברישיון קבלן מטעם משרד הכלכלה להעניק את שירותי הניקיון האיכותיים שלה. למעשה מדובר באחת החברות הבודדות באזור הצפון שמחזיקה ברישיון שכזה, כך שהבחירה בחברת ג'ני תספק לכם לא רק חדר מדרגות מצוחצח אלא גם שקט נפשי רב.

כל ועד בית שפנה אל חברת ג'ני לשם הזמנת שירות ניקיון חדרי מדרגות, הבין מייד כי מדובר בתמורה הטובה ביותר שניתן להשיג עבור כספי הועד שמשלמים הדיירים. אצל חברת ג'ני מילה זו מילה והתחייבות זו התחייבות, כך שכל בניין באחריות החברה מקבל את הטיפול המקצועי ביותר מבחינת ניקיון ובדיוק בלוחות הזמנים שנקבעו.

את המקצועיות שלנו תרגישו כבר מהרגע הראשון, כשתפגשו את צוות המנקים המקצועי שלנו שנבחר בקפידה, מבין את חשיבות ההופעה האסתטית שלו לשם שמירה על מוניטין החברה ואת האחריות לשלמות הבניין שלכם בזמן העבודה עצמה. העובדים שלנו כל כך מקצועיים ואדיבים, עד שדיירים רבים אף נעזרים בהם לשם ניקוי הדירות הפרטיות שלהם, שירות נוסף שאנו מספקים.

מה כולל שירות הניקיון שלנו?

חברת ג'ני יכולה לספק לכם כל סוג ניקיון שתרצו בחדר המדרגות שלכם. זה יכול להיות שירות ניקיון חדרי מדרגות בסיסי של שכולל רק שטיפה של המדרגות אך גם כזה בהיקף נרחב יותר שכולל גם ניקוי של הלובי, רחבת הכניסה לבניין, המעליות, החנייה ועוד. לא משנה מהו היקף הניקיון שתזמינו, אנו נדאג לבצעו בצורה המקצועית ביותר ועם החומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. את שירותי הניקיון של חברת ג'ני ניתן להזמין באופן חד שבועי קבוע אך גם בכל תדירות אחרת שחפצים בה – מספר פעמים בשבוע, אחת לחודש ואף באופן חד פעמי לפני חגים דוגמת חג הפסח, ראש השנה וכו'.

כמה עולה ניקיון חדר מדרגות?

אז כמה עולה ניקוי חדרי מדרגות דרך חברת ג'ני? ובכן, המחיר תלוי במספר פרמטרים:

תדירות השירות

האם מדובר בניקיון חד פעמי, חד שבועי או דו שבועי?

היקף העבודה

האם יש אתם מעוניינים רק בניקוי המדרגות או גם של חללים נוספים בבניין?

מורכבות העבודה

כמה זמן לוקח לנקות את כל הבניין ועד כמה הדבר מורכב? דבר שתלוי במספר הקומות והצורך להשתמש בחומרים מיוחדים (למשל, בחנייה של הבניין או כאשר רוצים לבצע גם פוליש).

לא משנה באיזה מסלול וסוג ניקיון תבחרו, בחברת ג'ני תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, במיוחד כשלוקחים בחשבון את איכות הניקיון שתקבלו.כשמחפשים שירות ניקיון חדרי מדרגות – פונים רק אל חברת ג'ני! צרו עימנו קשר עוד היום לשם קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

תוכן עניינים

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739