ג'יני חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים באיכות של משק בית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מספר מקשר הסבר

ניקיון בתי אבות

שירותי ניקיון לבתי אבות קריטיים לשמירה על איכות החיים וההיגיינה של הדיירים והצוות. במאמר הבא נסביר מה בדיוק כולל שירות ניקיון לבית אבות, מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברת ניקיון ולמה כדאי לפנות אל ג'יני חברת ניקיון.

השירות של ניקיון בתי אבות נחשב מאתגר גם בהשוואה לשירותי ניקיון דומים לגופים מוסדיים או ציבוריים אחרים. יתרה על כך, ניקיון לבתי אבות הוא בין השירותים היחידים שמשפיעים בצורה ישירה על איכות החיים ועל הבריאות של הלקוחות. כפועל יוצא מכך, ניתן להבין מדוע בחירת שירות ניקיון לבית אבות עלולה להיות משימה קשה.

היתרונות של ניקיון מקצועי לבתי אבות

שירות ניקיון לבתי אבות כדאי לתאם מול חברה חיצונית שזו ההתמחות שלה.
כאשר פונים אל חברה חיצונית, מרוויחים את כל היתרונות הבאים:
אפשרות לתיאום כל סוגי הניקיון
התאמת שיטת הניקיון לדרישות בריאותיות של קשישים
ניקיון ברמה גבוהה גם לפי סטנדרטים של צוותי רפואה וסיוע
עמידה מוקפדת בלוח זמנים
שימוש בחומרי ניקיון באישור משרד הבריאות וגופי האכיפה הרלוונטיים

מה כולל השירות שלנו?

השירות של ג'יני כולל טיפול מלא בדרישות הניקיון, התחזוקה וההיגיינה של בתי אבות. אנו מכירים את הצרכים של בתי אבות ומשתמשים בשנים רבות של ניסיון על מנת להביא לידי ביטוי את טכנולוגיות וטכניקות הניקיון המתקדמות ביותר. כפועל יוצא מכך, השירות שלנו כולל את הטיפול בכל שלבי הניקיון תחת קורת גג אחת ובאופן יעיל ומהיר.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברת ניקיון?

יש כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת ניקיון. ראשית, צריך לברר האם הניסיון שלה רלוונטי לסוג השירות שאותו מתכננים להזמין. מטבע הדברים, הזמנת שירותי ניקיון לבית פרטי לא דומה בשום צורה לאופן שבו צריך לנקות בנייני מגורים משותפים או כמובן משרדים, חנויות ובתי עסק, שנית, יש משמעות גם לזמינות. בשביל להיות מרוצים מהשירות של חברת ניקיון, צריך לבדוק באיזה תאריכים היא זמינה ואיך זה משפיע על הלקוחות ועל הדרישות שלהם.

כמה עולה לבצע ניקיון של בתי אבות?

התייעצות עם המומחים של ג'יני-שירותי אחזקה וניקיון תעזור לך לקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית. בשביל להתאים עבורך את הצעת המחיר, אנו נביא בחשבון את הגורמים הבאים:

  • גודל המבנה ומספר הקומות
  • מספר החדרים שאותם צריך לנקות
  • מספר אנשי הצוות שאותם יש להקצות
  • דרישות מיוחדות

לאיזה אזורים אתם מגיעים?

ג'יני-שירותי אחזקה וניקיון מספקת את השירות בכל אזור חיפה, טירת הכרמל והסביבה. המשמעות מבחינתך היא פניה אל גורם מקצועי אחד בלבד, על מנת לתאם שירותי ניקיון לבתי אבות גם בהתראה קצרה. אנו לא רק מכירים את המאפיינים המיוחדים של שירותי ניקיון בתי אבות לעומת ניקיון של מקומות אחרים, אלא גם בקיאים בכתובות ובשכונות מהאזור. לכן, ריכוז הדרישות מולנו יעזור לך להשיג את הפתרון שחיפשת.

למה לבחור בנו?

בחירה בנו תאפשר לך לשמור על בתי אבות נעימים יותר למגורים עבור הדיירים. בנוסף, יש לנו את הניסיון המתאים על מנת לנקות בתי אבות ומאחורינו שנים של ניסיון. התייעצות איתנו היא רגע הצעד היחיד שמפריד בינך לבין ניקיון בתי אבות ברמה הגבוהה ביותר, גם בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. אז אם חיפשת חברה לסמוך עליה בניקיון בתי אבות וכבר הבנת את הרגישות של הנושא, במיוחד היום, נשמח לקבל ממך פרטים דרך האתר הרשמי של ג'יני-שירותי אחזקה וניקיון.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8340739